BELTRUM – De meiden van VIOS Volleybal uit Beltrum werden afgelopen woensdag tijdens hun training verrast door hun vaste supportersgroep en het bestuur van de club. Dit omdat zij de bloedstollende tweede helft van het seizoen 2024-2025 succesvol hebben afgesloten met het behalen van de kampioenstitel.
Spannend
De strijd was tot op het laatst van de competitie in de eerste klasse spannend. Het puntenaantal, vanuit gewonnen wedstrijden, was gelijk met opvolger Morgana DVO uit Hengelo (G). Vervolgens moest er worden gekeken naar het aantal gewonnen sets. En dat viel nipt uit in het voordeel van VIOS en met slechts één set verschil ging de titel naar het B1-team uit Beltrum.
Kampioensschaal
Woensdag ontvingen de meiden een medaille en kampioensschaal vanuit de Nevobo (Nederlandse Volleybal Bond) en werden zij gefeliciteerd door bestuur en supporters. Het team is afgelopen seizoen enthousiast en succesvol begeleid door trainer en coach Edwin Scheink.
Foto
Op de bijgaande foto staat het trotse kampioensteam met liggend trainer en coach Edwin Scheink: (achterste rij – vlnr): Suze te Braak, Milou Groot Wassink, Guusje Groot Zevert, Mijs Belterman, Wietske te Braak, Pippa Scharenborg; (voor): Minke Abbink, Fieke Wildenbeest, Sanne Hoitink, Anne Klein Tuente. Tess Klein Gunnewiek ontbreekt op de foto.