BORCULO – Afgelopen zaterdag, 22 februari, vond de tweede editie van het 7×7 toernooi plaats op de velden van v.v. Reünie in Borculo. Ondanks de voorspelde zonneschijn werden de wedstrijden af en toe vergezeld door regenbuien.
Onderbreking
Het toernooi begon om 16:00 uur met de eerste aftrap. Hoewel een tijdelijke stroomuitval voor enige onderbreking zorgde, verliepen de wedstrijden verder soepel. Na de groepsfase kwamen de volgende winnaars naar voren:
• Ami Kappers Dames Poule: Team “Reurle neugt oe” uit Ruurlo.
• Beertenhuis Heren Recreatie Poule: Reünie 6, die ook de Plus FairPlay Cup in ontvangst mochten nemen voor hun sportieve spel.
• JKB Promotiewear Heren Prestatie Poule: “Sander en z’n bitches”.
Feest
Na afloop werd het toernooi feestelijk afgesloten in de kantine, waar de sfeer er goed in zat. “De organisatie wil graag alle deelnemers, sponsoren en vooral de vrijwilligers bedanken; zonder jullie inzet was dit toernooi niet mogelijk geweest”. Zo laat de club weten. “De activiteitencommissie is al druk bezig met de voorbereidingen voor komende evenementen en onderzoekt de mogelijkheid voor een zomereditie van het 7×7 toernooi”.