Spannende laatste plaatsingswedstrijd Acro Achterhoek


RUURLO – In het weekend van 15 & 16 maart vonden de laatste plaatsingswedstrijden van dit seizoen plaats. De laatste teams probeerden voor de laatste keer nog een plekje te bemachtigen op het Oost Nederlands Kampioenschap. Uiteindelijk ging Acro Achterhoek met negen medailles terug naar huis.

Zaterdag 15 maart
Zaterdag was een korte wedstrijddag. In de ochtend mochten twee E-jeugd duo’s aantreden in Zutphen. Als eerst waren Sterre & Sarah. Zij hebben met hun mooie vrolijke oefening een goeie zesde plaats weten te behalen. Daarna mochten Femke & Lucy. Na wat blessures en tegenslagen wisten de meiden nu een super oefening neer te zetten en dit resulteerde in een mooie bronzen medaille.

Zondag 16 maart
Op zondag stond er een drukke dag voor Acro Achterhoek in Zutphen op de planning. Maar liefst 11 teams deden mee aan de laatste plaatsingswedstrijd dit seizoen. De dag begon met de E-instap teams Nina & Fien en Isa & Yenthe. Beiden hebben ze een goeie oefening laten zien en ze mochten beiden met een mooie gouden medaille naar huis.   Vervolgens mocht het E-junior duo Tess & Luna. Na wat pech de vorige wedstrijd met tijdsfouten wisten ze die nu achterwege te laten en met een goeie oefening een zilveren medaille binnen te slepen. Isa, Maud & Saar mochten daarna hun oefening laten zien aan de jury. De meiden wisten hun zenuwen goed onder bedwang te houden en werden met een mooie oefening ook tweede. De afsluiters van de ochtendwedstrijd waren de twee E-jeugd duo’s. Marthe & Elin en Belle & Saar wisten allemaal een top oefening neer te zetten en het was nog even heel erg spannend. Uiteindelijk eindigden Belle & Saar op een goeie vierde plaats en mochten Marthe & Elin zelfs op het podium als derde plaatsnemen.

Balans
In de middag begon Acro Achterhoek met de mooie balans oefening van het D+-senioren trio Britt, Marit & Keet. Ze wisten deze oefening sterk af te maken en stonden hierna op een goeie tweede plek met de tempo-oefening nog in het vooruitzicht. In het volgende blok mocht het E-senior duo Eva & Floor hun oefening tonen. Ze wisten dit zeer overtuigend te doen en gingen naar huis met een mooie bronzen medaille. De volgende oefening was de oefening van Emma & Floor en die wisten zelfs met wat kleine foutjes nog een mooie zilveren medaille te halen in de D-senioren.

Laatste
In het laatste blok van de dag waren twee D-senioren trio’s en de tempo-oefening van Britt, Marit & Keet. De D-senioren categorie is een erg sterke categorie met veel deelnemers. Liz, Eva & Suze wisten met hoge dynamische onderdelen een mooie zesde plaats te behalen. Wenke, Tess & Kim hebben in diezelfde categorie een goeie oefening weten neer te zetten en die oefening was goed voor een derde plaats. Als afsluiter van de dag mochten Britt, Marit & Keet nog hun snelle en vrolijke tempo-oefening laten zien. Met een paar kleine foutjes hebben ze de oefening goed weten af te maken. Uiteindelijk resulteerde de goeie balans-oefening en de tempo-oefening in een vierde plaats voor de meiden. Nu alle plaatsingswedstrijden zijn geweest is het afwachten op de doorstroming naar het Oost-Nederlands Kampioenschap. Alle meiden hebben goeie oefeningen laten zien en het blijft nu nog heel even spannend wie op 5 of 12 april nog een keer hun oefening mogen laten zien.

Deel dit artikel:

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Meer nieuws

Scroll naar boven