Publieksjury gezocht voor Musikantenfest Borculo


BORCULO – Op zaterdag 5 april organiseren de Borchländer Musikanten de tweede editie van het Musikantenfest Borculo. Zij organiseren dit samen met de commissie blaaskapellen van de KNMO. Op het Musikantenfest kiest de publieksjury welke kapel de publieksprijs wint. Een grote eer voor de winnende kapel! Iedereen die de kapellen wil beoordelen, is welkom. En kan zich aan het begin van de dag aanmelden als publieksjurylid.

Wat is het Musikantenfest?
Het is géén wedstrijd, maar wél een gezellig festival waarbij elke kapel zijn eigen repertoire kan laten zien en horen. Er treden maar liefst 7 kapellen uit heel Nederland op. Zij krijgen 30 minuten de tijd om zich te presenteren en mogen zelf kiezen welke nummers zij spelen.

Kaartverkoop
Kaarten kosten € 10 per stuk en zijn online te koop via www.musikantenfest.nl. Reserveren kan ook. Bel dan met 06-51728331 of mail naar [email protected]. Op de dag zelf zijn de resterende kaarten te koop aan de kassa.

Wat?​​
Musikantenfest Borculo

Waar?
Muziekcentrum Borculo, Haarloseweg 7

Wanneer?
Zaterdag 5 april 2025

Tijd?​​
Zaal open 10.00 uur.
Aanvang 11.00 uur, einde 18.00 uur

Entree?
Toegangskaarten á €10,- zijn op de dag zelf aan de kassa te koop. Ze zijn ook online te koop via www.musikantenfest.nl.

Info?
www.musikantenfest.nl

Fotobijschrift
De winnaars van de Musikantenfest Publieksprijs 2024. Fotograaf: Pascalle Willems

Deel dit artikel:

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Meer nieuws

Scroll naar boven