EIBERGEN – Op eerste kerstdag, woensdag 25 december, komt het akoestische classic rock trio Jukebox Heroes Stripped naar Café De Stier. De show begint om 21.30 uur en belooft een avond vol herkenbare muziek en sfeervolle gezelligheid.
Feestervaring
Jukebox Heroes Stripped, bestaande uit Lain Barbier (zang/gitaar), Geert Scheijgrond (gitaar/zang) en Willem Huetink (basgitaar/zang), brengt een repertoire van classic rock covers uit de jaren ’80 met af en toe een uitstapje naar andere decennia. Hun unieke stijl en aanstekelijke speelplezier zorgen voor een echte feestervaring, perfect voor de kerstsfeer.
Oudjaarsdag
Daarnaast organiseert Café De Stier op dinsdag 31 december van 14.00 tot 20.00 uur een Oudejaarsborrel met oliebollen en sfeervolle muziek van DJ La Mar. Kom langs en vier samen het nieuwe jaar in een gezellige ambiance!